בניית אתרים למובייל (Mobile)

אם אתה עושה עבודה טובה עבור לקוחות טובים, זה יוביל לעבודה טובה עבור לקוחות טובים אחרים

בניית אתרי Mobile מותאמים לטלפונים

ממוחים צופים שעד 2020 הגלישה באינטרנט בעיקר וכמעט רק דרך מכשירים ניידים.

כיום חלק גדול מהאנשים גולשים באינטרנט דרך הטלפון החכם (Smartphone) , טאבלטים ומכשירים ניידים אחרים כך שאם אתר האינטרנט שלך לא מותאם למכשירים אלו, האתר והעסק שלך בוודאות ישאר מאחור.

היום כל בעל עסק המפעיל אתר אינטרנט חייב לבצע התאמה של האתר למכשירים ניידים המצריכים צפייה באתר ברזולוציות שונות. התאמה של אתר האינטרנט למכשירים ניידים חשובה מהרבה סיבות נוחות צפייה באתר, שיפור השרות ללקוח והסיבה העיקרית והחשובה מכל היא הצהרה של גוגל שתתן עדיפות בתוצאות החיפוש לאתרים המותאמים למכשירים ניידים ושהיו נוחים וידידותיים למשתמש.

כשבונים אתר מותאם יש כמה אפשרויות בנייה:

בניית אתר רספונסיבי, אתר אחד המתאים את עצמו לכל מסך, כל מכשיר וכל רזולוציה. אופציה זו מתאימה כאשר בונים אתר חדש או אתר קיים שבו אפשרי לבצע התאמה בתנאי שנבנה נכון (לא כל אתר קיים אפשרי להתאמה)

אתר מותאם מכשיר, אתר נוסף היושב על אותו הכתובת (דומיין) ומציג שתי גרסאות שונות של האתר על פי המכשיר ממנו גולשים. אופציה זו טובה אך לא ממולצת כי עלול להיות מצב של כפילות בתוכן מה שיביא לסירבול בעידכון התכנים באתר

בניית אפליקציה, לאפליקציה אין שום קשר לאתר האינטרנט. אפליקציה היא מערכת העומדת בפני עצמה. היום נהוג ונפוץ לבנות אפליקציה לעסק זו אופציה מעניינת אך לא תמיד עונה על המטרה והצורך של העסק. כדי לשקול בניית אפליקציה, לעסקים שהם נותני שרות בכל אופן כל דרישה נבחנת בפני עצמה.

אנו מציעים בניית אתרים רספונסיבים ומותאמים לכל המכשירים, כל מסך וכל רזולוציה. אנו נותנים שרות גם בבדיקה והתאמה של אתרים קיימים לגרסאות של מובייל.

האם אתה רוצה להתחיל פרויקט איתנו?

תעשה את הצעד הקטן והפשוט צור קשר ותראה איך שינוי בתפיסת השיווק הדיגיטלי יכול למנף את העסק של מסתם אתר לאתר אינטרנט שמביא תוצאות