קידום ממומן בגוגל Adwords

לא פעם זה קשה אבל לרוב מילה טובה מיד עושה לי טוב
רק מילה טובה או שתיים לא יותר מזה.

קידום ממומן בגוגל

אז מה זה בעצם קידום ממומן בגוגל?

קידום אתרים ממומן בגוגל היא היא בעצם פלטפורמת פרסום המציגה הודעות פרסום המקדמות את האתר. התשלום מתבצע בעיקרו בשיטה של תשלום עבור לחיצה (Pay Per Click) בתקציב ידוע מראש לפי החלטת בעל המודעה.

כמו שגוגל יודעת לפתח כלים פשוטים לתפעול כך גם כלי הגוגל אדוורדס, שהוא כלי הפרסום הממומן בגוגל, גם הוא פשוט לתפעול וכל אחד יכול לפתוח חשבון לנסח הודעה לצרף כמה ביטויים לחפוש קביעת תקציב והנה יש לנו מסע פרסום ממומן בגגל בתוך 10 דקות. אז נכון שכד להגיע לתוצאות מירביות וניצול תקציב הפרסום ביעילות צריך קצת יותר ניסיון והרבה יותר מקצועיות. מערכת הניהול מלאה בתכונות שמקדם אתרים מקצוען יודע איך לכוון את מסע הפרסום ושימוש בכלים נוספים וכל מיני טריקים שעושים את מסע הפרסום יותר יעיל ואתה מקבל יותר עבור ההשקעה שלך.

למה אני צריך קידום ממומן בגוגל?

פרסום ברגע – להבדיל מהקידום אתרים אורגני שיכול להראות תוצאות רק כעבור זמן, קידום ממומן הוא מיידי תוך כמה דקות מסע הפרסום שלך באוויר

שליטה בדף הנחיתה – בקידום ממומן אתה קובע את דף הנחיתה אליו יגיע הגולש לאחר לחיצה על המודעה.

שליטה על נוסח המודעה – במערכת הפרסום הממומן אפשרי לנסח מספר מודעות לפי צירופי חיפוש או קהלים שונים כל המודעות יושבות על אותו התקציב ומופיעות לפי שאילתות החיפוש של הגולשים. נוסח המודעות גם הוא כדי שיהיה מעניין על מנת שיגרה את הגולש ללחוץ על המודעה.

אין צורך בדף ידידותי לגוגל – עצם העובדה שמדובר במסע פרסום ממומן אין צורך להשקיע בבנית דף ידידותי לגוגל, מלא בטסט המותאם לצורך קידום אתרים אורגני. אפשר להתמקד במסר הפרסומי שיווקי שאותו רוצים לפרסם.

שליטה בזמני הפעת המודעות – אתה קובע מתי המודעות יופיעו לפי פרמטרים עקריים של אזור גאוגרפי, יום, שעה ועוד פרמטרים נוספים שנקבעים לפי הנושא אותו רוצים לקדם, ארוע השקה, קורסים, ארועים, מור מסויים וכו'.

כלי מדידה ובדיקה – במערכת הפרסום הממומן ישנם כלי מדידה המאפשרים לשפר את יעילות מסע הפרסום תוך החלפה של ביטויים לחיפוש והחלפת מודעות פחות אפקטיביות במודעות חדשות.

אז קדימה למה אתה מחכה, התקשר עכשיו ובוא נמקד את החשיפה של העסק שלך באמצעות מסע פרסום ממומן בגוגל.

האם אתה רוצה להתחיל פרויקט איתנו?

תעשה את הצעד הקטן והפשוט צור קשר ותראה איך שינוי בתפיסת השיווק הדיגיטלי יכול למנף את העסק של מסתם אתר לאתר אינטרנט שמביא תוצאות